Responsive Design

Czym jest strona responsywna

W dzisiejszych czasach internet jest jednym z najważniejszych form przekazu. Najczęściej przeglądamy go na komputerze stacjonarnym lub laptopie. A co w przypadku gdy chcemy skorzystać z urządzeń mobilnych takich jak telefon czy tablet? Ich udział w rynku rośnie z miesiąca na miesiąc. W 2011 roku generowały 11% ruchu, w 2013 roku było to już 25 %. W obecnym roku urządzenia mobilne mają przegonić komputery domowe.

Wydajesz się być zaskoczony? Tak duża ilość odwiedzin dokonywanych z urządzeń mobilnych spowodowana jest wzrostem popularności smartfonów oraz tabletów. Coraz częściej zastępują nam tradycyjny komputer, stając się znakomitym narzędziem do konsumowania treści. Niestety wiele firm wydaje się tego nie zauważać. 

2011
11
2013
25
2014
55
 
 
 

Co to znaczy dla Ciebie

Jeżeli nie chcesz stracić żadnego potencjalnego klienta, potrzebujesz świetnie wyglądającej strony, która jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Największym problemem obecnych stron internetowych jest ich komfort użytkowania na urządzeniach mobilnych, który będąc delikatnym, pozostawia wiele do życzenia. To jest głównym celem responsive design. Responsywna strona reaguje na rozmiar ekranu urządzenia na którym ją przeglądasz. Dlatego zamiast tworzyć różne wersje stron dla różnych urządzeń, resposnywna strona zmienia swój układ tak, aby dopasować się do dowolnego ekranu. Dzięki temu dotrze do Ciebie więcej odwiedzających co bezpośrednio skutkuje większą ilością klientów.  
Więcej odwiedzin Twojej strony
Więcej potencjalnych klientów
Większe zarobki twojej firmy

 
 

Sprawdź sam

Każda stworzona przez nas strona jest w pełni responsywna i zawsze wygląda wspaniale! Możesz z łatwością to sprawdzić poprzez zmianę rozmiaru okna Twojej przeglądarki. Każda treść, elementy oraz zdjęcia są starannie zoptymalizowane po to, aby za każdym razem prezentować się dobrze. Nie ograniczaj swoich klientów – pozwól im czerpać radość z użytkowania Twojej witryny na dowolnym urządzeniu!

 

Jesteś zainteresowany?

 Chcesz aby Twoja firma posiadała responsywną stronę? Możemy Ci w tym pomóc, napisz do nas!