Idealnie dopasowana

Słuchamy Cię uważnie

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Najważniejsze jest dla nas pełne zadowolenie klienta, dlatego uważnie słuchamy Twoich wymagań, sugestii i uwag. Nasz zespół składa się z prawdziwych profesjonalistów w swojej dziedzinie – to najlepsi ludzie na rynku! Jesteśmy w stanie dokonać rzeczy, o których konkurencji się nawet nie śniło.

 
Slide background
Slide background
Slide background
 
 

Cztery etapy projektu

1

Pierwszym etapem jest ustalenie wizji oraz wymagań dotyczących strony. To wtedy pojawiają się różne koncepcje oraz pomysły. Uważnie słuchamy Twoich wymagań jednocześnie, dzięki długoletniemu doświadczeniu, proponujemy własne rozwiązania. To najważniejszy etap w tworzeniu strony internetowej, ponieważ tylko pełne zrozumienie potrzeb klienta pozwoli osiągnąć zamierzony efekt końcowy.

2

Drugim etapem jest wdrożenie ustalonych wcześniej celów oraz założeń. Nasz zespół pracuje nad designem strony równocześnie pilnując poprawnego kodowania, zgodnego z obowiązującymi standardami. Dzięki temu nasze strony wyglądają zdumiewająco, są ergonomiczne oraz błyskawicznie się ładują. Poprawki wprowadzane są tak długo, aż strona będzie spełniała wszystkie Twoje wymagania.

3

Trzeci etap to wdrożenie strony internetowej. Po zaakceptowaniu projektu, następuje tworzenie wizerunku firmy w internecie. Strona zostaje osadzona w sieci, tworzone są profile na portalach społecznościowych, niezbędne konta e-mailowe oraz wdrażane zostają statystyki odwiedzin. Po zakończeniu procesu, otrzymujesz niezbędne dane dostępowe, klucze, hasła oraz wszystkie prawa autorskie.

4

Ostatnim etapem jest obsługa oraz utrzymanie strony internetowej. Przeprowadzane są okresowe aktualizacje modułów bezpieczeństwa, strona dostosowywana jest do nowoobowiązujących standardów. Wprowadzane są również poprawki oraz drobne aktualizacje treści. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, nie tylko natury technicznej, cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji.