Dodatkowe funkcje

Domeny i Hosting

Dzięki wieloletniej współpracy z czołowymi dostawcami usług hostingowych oraz operatorami domen, możemy zaoferować atrakcyjną ofertę cenową, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

 
Domeny

Oferujemy domeny każdego rodzaju, koszt wykupu najpopularniejszej domeny w naszym kraju, czyli .PL to wydatek 14,90PLN za pierwszy rok. Przedłużenie to koszt 54,90PLN. Nie przegap, to najlepsza oferta na rynku!

Hosting

Nasza oferta hostingowa to prawdziwa rewolucja, brak limitów transferu, brak ograniczeń kont FTP, E-mail oraz brak limitów baz MySQL. Pojemność dyskowa to 2GB, a to wszystko za jedyne 44,90PLN, nie przegap takiej okazji!

Konfiguracja

Nie musisz się niczym przejmować! My zrobimy za Ciebie wszystko. Pełna konfiguracja, podpięcie domeny do usługi hostingowej, utworzenie kont pocztowych oraz wiele więcej. Ty możesz spać spokojnie  

 
 

Facebook i Google+

Najlepszym sposobem na dotarcie do większej liczby klientów, jest promocja na portalach społecznościowych. Stworzenie strony firmowej na Facebooku (tzw. FanPage) jest niezwykle skutecznym narzędziem marketingowym. Obecnie niemal każda firma posiada swój FanPage, nie bądź w tyle za konkurencją! Posiadanie strony firmowej na Facebooku niesie za sobą kilka istotnych zalet. Najważniejszą z nich jest bezpośrednie dotarcie do potencjalnego klienta, dzięki czemu następuje łatwiejszy przekaz informacji pomiędzy Twoją firmą a klientem. Użytkownicy Facebooka, odwiedzają ten portal nawet kilka razy w ciągu dnia, poświęcając średnio 70 minut dziennie na jego oglądanie. Dzięki temu możemy błyskawicznie oraz bezpośrednio zaserwować gotową informację klientowi.

social1

Drugim portalem wartym zainteresowania jest Google+. Dzięki obecności w tym serwisie, jesteśmy wyżej pozycjonowani w wynikach wyszukiwania Google, stajemy się widoczni jako lokalne firmy na mapach Googla oraz umożliwiamy łatwiejsze odnalezienie naszej firmy.

 

Statystyki

Aby móc rzetelnie sprawdzić oraz ocenić skuteczność naszej strony internetowej, oddajemy Ci do dyspozycji statystyki Google Analytics. Jest to najlepsze narzędzie na rynku, umożliwiające sprawdzenie interesujących nas danych, takich jak np. ilość unikalnych odwiedzin, ilości czasu spędzonej na naszej stronie czy kraju z którego pochodzili odwiedzający naszą stronę. Dostępne są również zaawansowane statystyki mówiące o rodzaju urządzenia oraz z jakiego systemu systemu operacyjnego czy nawet przeglądarki korzystali goście, odwiedzający naszą stronę.

statistics1

Warto raz na miesiąc dokładnie przeanalizować statystyki w celu podjęcia ewentualnych działań marketingowych mających na celu zwiększenie odwiedzin na stronie poprzez promocję w serwisach społecznościowych czy pozycjonowanie strony.

 

Konta E-mail

Do każdej naszej strony internetowej dołączamy dowolną ilość kont e-mail z prefiksem @twój_adres.pl. Dzięki temu, Twój adres e-mailowy wygląda profesjonalnie oraz wzbudza zaufanie potencjalnych klientów. Nasze skrzynki pocztowe posiadają jedne z najlepszych filtrów antyspamowych, mają dużą pojemność oraz brak limitów wielkości załącznika.