O nas

O firmie

Jesteśmy firmą skupiającą ludzi z pasją. Każdy z nas kocha to co robi, dlatego nasze strony internetowe są najlepsze w całej sieci. Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, żeby zaistnieć w sieci. Naszym priorytetem jest Twoje pełne zadowolenie, dlatego możesz na nas liczyć nie tylko w trakcie tworzenia swojej strony, ale również w każdym innym momencie.

 
Historia
Firma WebScape początkowo działała jako wewnętrzna komórka firmy GAZ-Centrum, dostarczając wysokiej jakości usługi z zakresu IT. W odpowiedzi na liczne zapytania ze strony partnerów biznesowych oraz kontrahentów, postanowiono wydzielić komórkę IT i stworzyć niezależną markę – WebScape. Dzięki temu możemy oferować nasze najlepsze usługi Tobie oraz innym firmom.
Misja i wizja
Misją firmy WebScape jest dostarczanie najwyższej jakości usług oraz spełnienie każdego wymagania klienta, tak aby uzyskać jego pełne zadowolenie.

 

Wizją firmy WebScape jest połączenie dwóch gałęzi: technologii oraz kreatywności. Dzięki temu najnowsze rozwiązania informatyczne serwowane są w przystępnej formie.

Umiejętności

Projektowanie & Design
Programowanie
Pozycjonowanie
Zarządzanie
Marketing
 

Najważniejsze cechy

  • Najwyższa JakośćNasze rozwiązania są najlepsze i bezkompromisowe, stawiamy na jakość
  • Strony pod KluczOferujemy kompleksowe i dopasowane rozwiązania, które tworzą spójną całość
  • Szybka realizacjaLubimy szybkie i efektywne rozwiązania, dlatego czas realizacji zleceń skróciliśmy do minimum
  • Całkowicie legalniJesteśmy legalną firmą, opieramy się na oryginalnych narzędziach, wystawiamy rachunki
 

Nasz zespół

 

Marcin

Web Developer

Dzięki naszym kompleksowym rozwiązaniom, zmieniamy świat na lepsze. To wspaniałe uczucie gdy mamy swój udział w rozwoju tak wielu firm.

Sylwia

Projektowanie oraz Design

Sądzę, że  w każdym z nas jest dusza artysty. Piękno formy od zawsze przyciąga wzrok i uwagę ludzi, dlatego tak duży nacisk kładziemy na wygląd naszych stron.

Marek

Pozyskiwanie Klientów

W dzisiejszych czasach, przebicie się przez szum marketingowy to nie lada wyzwanie – staramy się dotrzeć do wszystkich naszych potencjalnych klientów.

 

Agata

Copywriter

Strona nie tylko musi być piękna i funkcjonalna, ale również informacyjna. Dbam o to, żeby teksty na stronie były merytoryczne oraz profesjonalne.

Andrzej

Pozycjonowanie

Nawet najlepsza strona internetowa jest bezużyteczna, jeżeli nikt jej nie odwiedza. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiemy jak wypromować Twoją stronę. 

Kasia

Obsługa posprzedażowa

Najważniejsze jest dla nas pełne zadowolenie klienta, dlatego bardzo duży nacisk kładziemy na wysoką jakość obsługi oraz profesjonalne podejście do klienta.

   

 

Nasze wybrane projekty

     

    Jesteś zainteresowany?

     Chcesz aby Twoja firma posiadała responsywną stronę? Możemy Ci w tym pomóc, napisz do nas!